اخبار همايش

نحوه ارائه مقالات

نحوه ارائه مقالات در دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه اعلام گردید. جهت اطلاع از نحوه ارائه به کارتابل یا پست الکترونیکی خود مراجعه نمایید. ضمنا خواهشمند است نسبت به آماده سازي فايل پوستری و یا پاورپوينت ارائه مقاله ( فرمت در منوی دانلود موجود است) و همچنين واريز مبلغ ثبت نام بر طبق جدول مندرج در سايت كنفرانس اقدامات لازم را معمول فرماييد. لازم به ذكر است كه پذيرش نهايي مقاله منوط به پرداخت هزينه ثبت نام و ارائه فيش آن از طريق سامانه موجود در سايت كنفرانس به دبيرخانه ميباشد.


اعلام نتایج نهایی داوری مقالات

نتایج داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه کنفرانس زلزله و سازه در منوی نتایج داوری مقالات اعلام گردید. ضمن تبریک به نویسندگان مقالات پذیرفته شده خواهشمند است جهت ثبت نام به منوی ثبت نام در کارتابل خود مراجعه نمایید. مهلت ثبت نام بدون تاخیر تا تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ می باشد. . لطفا فیش واریزی خود را اسکن نموده و در قسمت پرداخت صورتحساب بارگذاری نمایید.

نحوه ارائه مقالات به زودی اعلام خواهد گردید و فرمت ارائه به صورت پاور پوینت و پوستر روی سایت قرار خواهد گرفت.


تمدید مهلت ارسال اصل مقالات:

با توجه به درخواستهای مکرر نویسندگان مقالات مهلت ارسال اصل مقالات تا تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۳۹۴ تمدید گردید.لازم به ذکر است تاریخ ذکر شده به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد، لذا خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به ارسال اصل مقالات تا تاریخ اعلام شده اقدام فرمایید.

با تشکر دبیرخانه کنفرانس


اعلام نتایج داوری چکیده مقالات:

نتایج داوری چکیده مقالات اعلام گردید.. برای دریافت نتایج به منوی نتایج داوری مقالات در بالای سایت مراجعه نمایید.

از تاريخ اعلام نتايج داوري چکيده مقالات (۱۴ تير ماه ۱۳۹۴) به مدت يکماه تا تاریخ ۱۴ مردادماه ۱۳۹۴ فرصت داريد اصل مقاله خود را طبق فرمت موجود در قسمت دانلود سايت آماده نموده و درقسمت دبیرخانه سایت بارگذاري نماييد.

خواهشمند است تمامي موارد مطرح شده در فرمت از لحاظ اندازه کاغذ، نوع و اندازه فونت ها، گذاشتن آرمها و بقيه موارد را با دقت رعايت فرماييد.دبيرخانه از چاپ مقالاتي که چکيده و يا اصل مقاله آنها طبق فرمت موجود در سايت نمي باشد معذور است.

با تشکر


مهلت ارسال اصل مقالات تا یک ماه پس از اعلام نتایج چکیده مقالات جدید*

با توجه به تاخیر در اعلام نتایج داوری چکیده مقالات به اطلاع می رساند برای ارسال اصل مقالات پس از اعلام نتایج داوری چکیده مقالات تا یک ماه فرصت داده میشود فرمت نوشتن اصل مقالات نیز بعد از اعلام داوری چکیده ها بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت.


اطلاعیه اعلام نتایج چکیده مقالات

با توجه به حجم بالای مقالات رسیده و تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات نتایج داوری چکیده مبسوط مقالات به زودی از طریق پنل کاربری به استحضار نویسندگان خواهد رسید. از شکیبایی شما سپاسگذاریم.


 

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات

مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۴ تمدید گردید. علاقه مندان می توانند تا ۲۵ فروردین چکیده مبسوط مقالات خود را به زبان انگلیسی از طریق دبیرخانه اینترنتی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نام قطعی می تواند پس از اعلام نتایج صورت گیرد.


 

برگزاری ششمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت بین المللی

برای دومین بار کنفرانس زلزله و سازه که چهار دوره در سطح ملی و یک دوره در سطح بین المللی به صورت سالیانه برگزار گردیده است امسال با حضور استادان و متخصصین برجسته از بهترین دانشگاههای دنیا در زمینه مهندسی عمران و زلزله به صورت بین المللی برگزار می گردد.

 


 

ثبت نام در ششمین کنفرانس بین المللی زلزله و سازه آغاز گردید.
پس از برگزاری موفق چندین سال کنفرانس در زمینه سازه و زلزله اینک ثبت نام و ارسال مقاله در ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه که امسال برای دومین بار به صورت بین المللی برگزار میگردد آغاز شد. جهت ثبت نام و ارسال مقاله می توانید از منوی دبیرخانه که در پایین سایت قرار دارد اقدام فرمایید.


معرفی مقالات برگزیده  کنفرانس جهت چاپ در

Iranian Journal of Structural Engineering

J