دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

پیشرفت چشمگیر جهانی و ملی در زمینه های مختلف علمی خصوصا مهندسی عمران آنچنان به روز و سریع است که برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی در گرایش های مختلف مهندسی عمران، جهت تبادل آخرین یافته های علمی را اجتناب ناپذیر می نماید. در همین راستا پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی با برگزاری کنفرانس های سالیانه بین المللی و ملی در زمینه سازه و زلزله که با استقبال بی نظیر محققان، اساتید و پژوهشگران روبه رو شده است سعی دارد رخدادی ماندگار در راه انتشار آخرین یافته های علمی و ایجاد ارتباط بین دانشگاهها و مراکز تخصصی رقم زند، برگزاری موفق پنج دوره کنفرانس قبلی دلیلی بر این مدعا می باشد. جهت نیل به این هدف ارزشمند و استمرار این حرکت بزرگ علمی، این پژوهشکده اقدام به برگزاری ششمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت بین المللی در مهرماه ۱۳۹۴ نموده که امید است شاهد حضور گسترده محققین، اندیشمندان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائه مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ايران است. از اينرو از کليه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت مي‌شود با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي، پژوهشي و دستاوردهاي صنعتي خود در برگزاري هر چه بهتر همايش مشارکت فعال داشته باشند.


dr.fadai2

پروفسور محمد جواد فدایی

رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشگاه شهيدباهنرکرمان يکي از دانشگاه هاي بزرگ و مادر ايران، قطب رياضيات کشور و یکی از دانشگاههای مطرح در زمینه مهندسی عمران می باشد. دانشگاه کرمان به همّت عليرضا افضلي‌پور و فاخره صبا در سال ۱۳۵۳ در کرمان تأسيس شد، اين دانشگاه در جنوب شرقي شهر کرمان و در زميني به مساحت ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ متر مربع بنا گرديده و فعّاليت آموزشي خود را با پذيرش ۹۰ دانشجو در سال ۱۳۵۴ آغاز نمود. دانشگاه کرمان پس از پيروزي انقلاب به نام نخست‌وزير شهيد محمّدجوادباهنر، دانشگاه شهيد باهنر ناميده شد.

براساس فعّاليّت هاي آموزشي وپژوهشي چشمگير دانشگاه در طول ۳۰ سال گذشته ، وزارت علوم , تحقيقات و فناوري ، دانشگاه شهيد باهنر را در زمره ي دانشگاه هاي برتر ايران  مي شناسد . فضاي آموزشي و پژوهشي دانشگاه در ابتداي تأسيس ۲۵۰۰۰ متر مربع ، براي تعداد ۵۰۰۰ دانشجو در نظر گرفته شده بود ، اما در حال حاضر  اين فضا در مجموع به بيش از ۲۰۰۰۰۰ متر مربع و تعداد دانشجويان  به قريب ۱۸۰۰۰ دانشجو افزايش يافته است .


سخنرانان کلیدی

IMG_1007-150x150
Bhattacharya
tuncer-150x150

Photo-Guerri_10x10cm

  Prof. Michael Balz

Prof. Subhamoy Bhattacharya

Prof. Tuncer Cakmakli

Prof. Claudio F. Guerri

Germany

United Kingdom

Turkey

Argentina

pic
kim2 lazaro 2
Prof. Koichiro Ishikawa

Prof. SeungDeog Kim

Prof. Carlos Lázaro

Prof.Hoshyar Nooshin

Japan
South Korea
Spain

United Kingdom
nagy-150x150 olga2-150x150
imran2
rebeliek - Copy
Prof. Dénes Nagy

Prof. Olga Popovic Larsen

Prof. Muhammad Imran Rafiq

Prof. Janusz Rębielak

 
Hangary

Denmark 

United Kingdom

Poland