آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات           ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

                                 اعلام نتایج داوری چکیده مقالات             ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

                                 آخرین مهلت ارسال اصل مقالات             ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

                                 اعلام داوری اصل مقالات                         ۲۰ تیر ۱۳۹۴

                                 آخرین مهلت ثبت نام                            ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

                                 تاریخ برگزاری کنفرانس                    ۲۲ و ۲۳ مهرماه ۱۳۹۴

کنفرانس بین المللی سبک سازی و زلزله-۱ و ۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

کنفرانس ملی زلزله، سازه و روشهای محاسباتی- ۲۷ و ۲۸ مهرماه ۱۳۹۰

www.cescm.ir

سومین کنفرانس ملی زلزله و سازه- ۲۶ و ۲۷ مهر ۱۳۹۱

www.ces.edk.ir

چهارمین کنفرانس ملی زلزله و سازه – ۴ و ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

www.ces4.edk.ir

پنجمین کنفرانس ملی زلزله و سازه – ۳ و ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

www.endri.ir

سمینار و کارگاه آموزشی سالیانه سازه های فضاکار فروردین و اردیبهشت ماه هر سال

www.ssc.edk.ir

از بین مقالات پذیرفته شده که به تایید هیات داوران کنفرانس رسیده تعداد سه مقاله به عنوان مقاله برتر انتخاب و پس از  در

  Iranian Journal of Structural Engineering

به چاپ خواهد رسید

ثبت نام حداقل یک نفر از نویسندگان به ازای هر مقاله الزامی می باشد. هزینه ثبت نام شامل هدایا، کتاب و CD مجموعه مقالات، پذیرایی، ناهار دو روز برگزاری کنفرانس می باشد. برای ثبت نام فقط از طریق سایت اقدام نمایید. برای عضویت می توانید از منوی دبیرخانه اینترنتی موجود در پایین سایت  استفاده کنید.

توجه: جهت ثبت نام از طریق دبیرخانه اینترنتی (پایین سایت) ابتدا عضو سایت شده و پس از عضویت و ورود، مقاله خود را ارسال نمایید.

پیشرفت چشمگیر جهانی و ملی در زمینه های مختلف علمی خصوصا مهندسی عمران آنچنان به روز و سریع است که برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی در گرایش های مختلف مهندسی عمران، جهت تبادل آخرین یافته های علمی را اجتناب ناپذیر می نماید. در همین راستا پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی با برگزاری کنفرانس های سالیانه بین المللی و ملی در زمینه سازه و زلزله که با استقبال بی نظیر محققان، اساتید و پژوهشگران روبه رو شده است سعی دارد رخدادی ماندگار در راه انتشار آخرین یافته های علمی و ایجاد ارتباط بین دانشگاهها و مراکز تخصصی رقم زند، برگزاری موفق پنج دوره کنفرانس قبلی دلیلی بر این مدعا می باشد. جهت نیل به این هدف ارزشمند و استمرار این حرکت بزرگ علمی، این پژوهشکده اقدام به برگزاری ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه در مهر ماه ۱۳۹۴ که برای دومین بار به صورت بین المللی و با حضور اساتید و محققین برجسته بین المللی برگزار می گردد نموده که امید است شاهد حضور گسترده محققین، اندیشمندان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائه مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ايران است. از اينرو از کليه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت مي‌شود با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي، پژوهشي و دستاوردهاي صنعتي خود در برگزاري هر چه بهتر همايش مشارکت فعال داشته باشند.

تاریخ های مهم
كنفرانس هاي بر گزار شده
مقالات برگزيده
ثبت نام در كنفرانس
درباره كنفرانس

دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

پیشرفت چشمگیر جهانی و ملی در زمینه های مختلف علمی خصوصا مهندسی عمران آنچنان به روز و سریع است که برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی در گرایش های مختلف مهندسی عمران، جهت تبادل آخرین یافته های علمی را اجتناب ناپذیر می نماید. در همین راستا پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی با برگزاری کنفرانس های سالیانه بین المللی و ملی در زمینه سازه و زلزله که با استقبال بی نظیر محققان، اساتید و پژوهشگران روبه رو شده است سعی دارد رخدادی ماندگار در راه انتشار آخرین یافته های علمی و ایجاد ارتباط بین دانشگاهها و مراکز تخصصی رقم زند، برگزاری موفق پنج دوره کنفرانس قبلی دلیلی بر این مدعا می باشد. جهت نیل به این هدف ارزشمند و استمرار این حرکت بزرگ علمی، این پژوهشکده اقدام به برگزاری ششمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت بین المللی در مهرماه ۱۳۹۴ نموده که امید است شاهد حضور گسترده محققین، اندیشمندان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائه مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ايران است. از اينرو از کليه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت مي‌شود با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي، پژوهشي و دستاوردهاي صنعتي خود در برگزاري هر چه بهتر همايش مشارکت فعال داشته باشند.


dr.fadai2

پروفسور محمد جواد فدایی

رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشگاه شهيدباهنرکرمان يکي از دانشگاه هاي بزرگ و مادر ايران، قطب رياضيات کشور و یکی از دانشگاههای مطرح در زمینه مهندسی عمران می باشد. دانشگاه کرمان به همّت عليرضا افضلي‌پور و فاخره صبا در سال ۱۳۵۳ در کرمان تأسيس شد، اين دانشگاه در جنوب شرقي شهر کرمان و در زميني به مساحت ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ متر مربع بنا گرديده و فعّاليت آموزشي خود را با پذيرش ۹۰ دانشجو در سال ۱۳۵۴ آغاز نمود. دانشگاه کرمان پس از پيروزي انقلاب به نام نخست‌وزير شهيد محمّدجوادباهنر، دانشگاه شهيد باهنر ناميده شد.

براساس فعّاليّت هاي آموزشي وپژوهشي چشمگير دانشگاه در طول ۳۰ سال گذشته ، وزارت علوم , تحقيقات و فناوري ، دانشگاه شهيد باهنر را در زمره ي دانشگاه هاي برتر ايران  مي شناسد . فضاي آموزشي و پژوهشي دانشگاه در ابتداي تأسيس ۲۵۰۰۰ متر مربع ، براي تعداد ۵۰۰۰ دانشجو در نظر گرفته شده بود ، اما در حال حاضر  اين فضا در مجموع به بيش از ۲۰۰۰۰۰ متر مربع و تعداد دانشجويان  به قريب ۱۸۰۰۰ دانشجو افزايش يافته است .


سخنرانان کلیدی

IMG_1007-150x150
Bhattacharya
tuncer-150x150

Photo-Guerri_10x10cm

  Prof. Michael Balz

Prof. Subhamoy Bhattacharya

Prof. Tuncer Cakmakli

Prof. Claudio F. Guerri

Germany

United Kingdom

Turkey

Argentina

pic
kim2 lazaro 2
Prof. Koichiro Ishikawa

Prof. SeungDeog Kim

Prof. Carlos Lázaro

Prof.Hoshyar Nooshin

Japan
South Korea
Spain

United Kingdom
nagy-150x150 olga2-150x150
imran2
rebeliek - Copy
Prof. Dénes Nagy

Prof. Olga Popovic Larsen

Prof. Muhammad Imran Rafiq

Prof. Janusz Rębielak

 
Hangary

Denmark 

United Kingdom

Poland


اخبار همايش

نحوه ارائه مقالات

نحوه ارائه مقالات در دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه اعلام گردید. جهت اطلاع از نحوه ارائه به کارتابل یا پست الکترونیکی خود مراجعه نمایید. ضمنا خواهشمند است نسبت به آماده سازي فايل پوستری و یا پاورپوينت ارائه مقاله ( فرمت در منوی دانلود موجود است) و همچنين واريز مبلغ ثبت نام بر طبق جدول مندرج در سايت كنفرانس اقدامات لازم را معمول فرماييد. لازم به ذكر است كه پذيرش نهايي مقاله منوط به پرداخت هزينه ثبت نام و ارائه فيش آن از طريق سامانه موجود در سايت كنفرانس به دبيرخانه ميباشد.


اعلام نتایج نهایی داوری مقالات

نتایج داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه کنفرانس زلزله و سازه در منوی نتایج داوری مقالات اعلام گردید. ضمن تبریک به نویسندگان مقالات پذیرفته شده خواهشمند است جهت ثبت نام به منوی ثبت نام در کارتابل خود مراجعه نمایید. مهلت ثبت نام بدون تاخیر تا تاریخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ می باشد. . لطفا فیش واریزی خود را اسکن نموده و در قسمت پرداخت صورتحساب بارگذاری نمایید.

نحوه ارائه مقالات به زودی اعلام خواهد گردید و فرمت ارائه به صورت پاور پوینت و پوستر روی سایت قرار خواهد گرفت.


تمدید مهلت ارسال اصل مقالات:

با توجه به درخواستهای مکرر نویسندگان مقالات مهلت ارسال اصل مقالات تا تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۳۹۴ تمدید گردید.لازم به ذکر است تاریخ ذکر شده به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد، لذا خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به ارسال اصل مقالات تا تاریخ اعلام شده اقدام فرمایید.

با تشکر دبیرخانه کنفرانس


اعلام نتایج داوری چکیده مقالات:

نتایج داوری چکیده مقالات اعلام گردید.. برای دریافت نتایج به منوی نتایج داوری مقالات در بالای سایت مراجعه نمایید.

از تاريخ اعلام نتايج داوري چکيده مقالات (۱۴ تير ماه ۱۳۹۴) به مدت يکماه تا تاریخ ۱۴ مردادماه ۱۳۹۴ فرصت داريد اصل مقاله خود را طبق فرمت موجود در قسمت دانلود سايت آماده نموده و درقسمت دبیرخانه سایت بارگذاري نماييد.

خواهشمند است تمامي موارد مطرح شده در فرمت از لحاظ اندازه کاغذ، نوع و اندازه فونت ها، گذاشتن آرمها و بقيه موارد را با دقت رعايت فرماييد.دبيرخانه از چاپ مقالاتي که چکيده و يا اصل مقاله آنها طبق فرمت موجود در سايت نمي باشد معذور است.

با تشکر


مهلت ارسال اصل مقالات تا یک ماه پس از اعلام نتایج چکیده مقالات جدید*

با توجه به تاخیر در اعلام نتایج داوری چکیده مقالات به اطلاع می رساند برای ارسال اصل مقالات پس از اعلام نتایج داوری چکیده مقالات تا یک ماه فرصت داده میشود فرمت نوشتن اصل مقالات نیز بعد از اعلام داوری چکیده ها بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت.


اطلاعیه اعلام نتایج چکیده مقالات

با توجه به حجم بالای مقالات رسیده و تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات نتایج داوری چکیده مبسوط مقالات به زودی از طریق پنل کاربری به استحضار نویسندگان خواهد رسید. از شکیبایی شما سپاسگذاریم.


 

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات

مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۴ تمدید گردید. علاقه مندان می توانند تا ۲۵ فروردین چکیده مبسوط مقالات خود را به زبان انگلیسی از طریق دبیرخانه اینترنتی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نام قطعی می تواند پس از اعلام نتایج صورت گیرد.


 

برگزاری ششمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت بین المللی

برای دومین بار کنفرانس زلزله و سازه که چهار دوره در سطح ملی و یک دوره در سطح بین المللی به صورت سالیانه برگزار گردیده است امسال با حضور استادان و متخصصین برجسته از بهترین دانشگاههای دنیا در زمینه مهندسی عمران و زلزله به صورت بین المللی برگزار می گردد.

 


 

ثبت نام در ششمین کنفرانس بین المللی زلزله و سازه آغاز گردید.
پس از برگزاری موفق چندین سال کنفرانس در زمینه سازه و زلزله اینک ثبت نام و ارسال مقاله در ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه که امسال برای دومین بار به صورت بین المللی برگزار میگردد آغاز شد. جهت ثبت نام و ارسال مقاله می توانید از منوی دبیرخانه که در پایین سایت قرار دارد اقدام فرمایید.


معرفی مقالات برگزیده  کنفرانس جهت چاپ در

Iranian Journal of Structural Engineering

J

اخبار پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی

تدوین کارشناسی ارشد "مهندسی سازه های فضاکار" برای اولین بار در کشور توسط جهاددانشگاهی استان کرمان و اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فناوری ۱۵/۳/۹۱

جهاددانشگاهی استان کرمان برای اولین بار در کشور اقدام به تدوین کارشناسی ارشد رشته "مهندسی فناوری سازه های فضاکار" نمود. تدوین این رشته تحصیلی با توجه به نیاز وافر کشور به تربیت و پرورش متخصصان علمی و اجرایی با تخصص سازه های فضاکار صورت گرفته است. با توجه به اینکه فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی سازه دانشگاههای کشور در طول دوران تحصیل خود واحدی در زمینه سازه های فضاکار و بویژه مسائل طراحی و اجرایی آن نمی گذرانند، این فارغ التحصیلان پس از ورود به بازار کار در صورتیکه مایل به فعالیت در زمینه سازه های فضاکار باشند حداقل نیازمند ۳ تا ۴ سال زمان برای کسب تجربه و آشنایی و تسلط به مسائل گوناگون تئوری و اجرایی اینگونه از سازه ها میباشند.

 لازم به ذکر است تدوین این رشته تحصیلی توسط دکتر رضا کامیاب مقدس رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان و با حمایتهای آقای پرفسور هشیار نوشین از اساتید بین المللی و متخصص در زمینه سازه های فضاکار و پیگیری مستمر ۲ ساله جهاددانشگاهی استان کرمان و با بهره مندی از نظرات استادان و متخصصان سازه فضاکار کشور صورت گرفته است. تائید نهایی این رشته تحصیلی پس از طی مراحل مختلف کارشناسی و در جلسه شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط دکتر رضا کامیاب مقدس رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان صورت گرفت و در حال حاضر دو دوره دانشجو کارشناسی ارشد سازه های فضاکار در جهاددانشگاهی استان کرمان در حال تحصیل می باشند.


 

برگزاری کارگاه آموزشی زبان گرافیک در معماری (Graphic Language PSD) همزمان با دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

 

mail